СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ТРАГЕДИЈА НА СВАДБА: Таткото на невестата почина среде веселба откако се сруши на бината кај музичарите во Белград

Голема трагедија се случи вчера за време на свадба во белградската населба Ледине, кога среде веселбата почина таткото на невестата, кој имал 57 години.

Како што јавуваат српските медиуми за трагичниот инцидент, несреќниот човек се срушил на подиумот кај музичарите и починал.

– Беше направен обид да се реанимира, во тешки услови поради присутниот број на луѓе, но за жал без успех, пишува српскиот портал Телеграф.рс.

Неофицијално, како што пишуваат медиумите, невестата чиј татко почина е бремена.