Едита Арадиновиќ знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи, па така беше и овојпат кога позираше во кревет.

Имено, Арадиновиќ објави неколку фотографии на кои позира во кратко бело фустанче, а на една од фотографиите ѕирна нејзиниот гол задник.

„Тука, тука, тука, бакнувај ме тука“ напиша Едита во описот на објавата, а тоа е дел од стих на песна која ја напиша за Марина Вишковиќ.

„Мацо, најдобра си“, „Дали ти се испушти како и претходниот пат“, „Задник за медал“, „Најзгодна риба на естрада“ се само некои од коментарите.

За потсетување, пејачката пред некое време се најде во центарот на вниманието кога објави фотографија на која е поптолно гола под туш, а како што откри тоа било случајно, не било намерно.