СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Најмалку три лица утрово го загубија животот кога татко задави две деца во Загрев

На подрачјето на Млиновi во северниот дел на Загреб, ноќта од петок до сабота, нешто по 2 часот, се случи тежок злочин во кој животот го загубија најмалку три лица.

Според неофицијални информации, пријавата во полиција била дека таткото задавил две деца, а потоа си пресудил, пренесуваат хрватските медиуми.

Според претходните информации, во Млини се слушнало пукање.

Засега полицијата официјално не открива детали за таткото, семејството, како и мотивите за злосторството или други детали за оваа страшна трагедија.