СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Машко лице паднало од од 12-и кат на станбена зграда под непознати околности- несреќа во Приштина

Маж во Приштина паднал од 12 кат, а неговата смрт била констатирана на лице место, објави полицијата.

Полицијата објави дека е пријавено дека под непознати околности, машко лице од Косово паднало од дванаесеттиот кат од станбена зграда.

„Медицинска екипа отиде на местото каде што беше констатирана смртта на лицето“, се вели во соопштението на полицијата.

Телото на жртвата, со одлука на обвинителот, е испратено на обдукција.