На синоќешната белградска премиера на филмот „Тома“, актерката Теодора Бјелица ги остави сите без здив.

Таа се појави во тесна, зелена комбинација на облека, која ја нагласи нејзината линија, додека нејзините облини беа исцртани.

Сите погледи беа вперени кон Теодора, за која долго време се шпекулираше дека е непризнаена ќерка на починатиот новинар Мирослав Лазански, и кога се сврте во еден момент на споменатата премиера, имаше што да видиме, пишуваат српските медиуми.

Огромен крој го откри нејзиниот гол грб, а очигледно е дека Бјелица никогаш не изгледала подобро.

Да потсетиме, мајката на Теодора е познатата актерка Гордана Бјелица, која ја видовме во „Среќни луѓе“ и „Подобар живот“.

Теодора имаше жешка акција во филмот со актерот Миодраг…

📷

📷

📷