Победничката во втората сезона на реалното шоу „Задруга“, Луна Ѓогани е во осмиот месец од бременоста, а многумина коментираат дека изгледа феноменално, а и самата таа си се пофали себе си.

Имено, Луна позираше во лифтот, со свртен грб, во тесни фармерки и бела маица, а фотографиите ги објави на Инстаграм, и самата си поласка дека нема многу промени на нејзиното тело освен на стомакот.

„Како да не сум бремена, реално“, напиша таа во описот на фотографијата.

Набргу потоа, Луна покажа како изгледа однапред и ги насмеа сите свои следбеници:

„Но, тука е мојот стомак … Стомачиште“.

Да потсетиме, Луна откри дека ќе и го даде името Миа на ќерката што ја очекува со Марко Миљковиќ.