СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Мартин Толовски ја објави неговата листа на советници: Само кога ќе го видите Димче Апасиев, а тек па Ева Заева… (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Мартин Толовски од Фејсбук е некој кој има одлична смисла да го фати духот на времето и да поентира онаму каде што најмногу ги боли партиските парамециуми и сличните микророганизми кои живуркаат на дното на кацата.

Таквите секогаш, па и овојпат се покажувале како ранливи категории во однос на слободната, заебаната и во сите правци разиграна мисла, особено што не му го знаат идентитетот, па не можат да му калемат паланечки бљувотини.

А ако нас нè прашате кој е Мартин, ние би можеле само да ви кажеме – Толовски, напиша во една прилика порталот офф.нет за Мартин.

А Мартин ко Мартин, денеска успеа да ја насмее цела Македонија. За што всушност станува збор, погледнете на фотографиите кои следат:

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷