СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Актерката Миона Марковиќ стана многу актуелна во последниот период бидејќи припаѓа на тимот млади актери кои се пробиваат на јавната сцена.

Познато е дека таа е ќерка на историчарот и политичар Предраг Марковиќ, но помалку познат факт е дека таа е внука на писателката Добрица Ќосиќ.

Миона важи за една од најубавите и најзгодни млади актерки во Србија, а нејзината неодамнешна објава на Инстаграм го „запали“ машкиот пол.

Миона позираше во минијатурно бикини со свртен грб, а коментарите со воодушевување само постојано се редеа.

Погледнете како таа изгледа!