СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ВОНРЕДНА ВЕСТ: Голем пожар вечерва во центарот на Скопје!

Пожар има во моментов во адвокатската улица во Скопје. Според информациите од Пожарна запалена е куќа, која се наога веднаш до ресторанот „Стара куќа“, но засега тој не е зафатен од пожарот.

-Во моментов екипите се на терен го гаснат пожарот. Единствено што знаеме во моментов е дека гори куќа. Дополнителни информации подоцна, кога ќе соопштат колегите кои се на лице место, рекоа за ММС од Пожарна.

Видео од пожарот се најде и на социјалните мрежи.

🎥