Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна беше критикувана за новиот изглед на носот, кој го оперираше во Турција, а сега се појави на снимањето на шоуто „Никогаш не е доцна“ со уште една промена.

Првата победничка на „Ѕвездите на Гранд“, имено, блескаше со нова фризура, па нејзината малку пократка коса одлично и стои.

Мица покажа и нова линија, бидејќи изгуби дури 15 килограми пред неколку недели, па нема сомнение дека никогаш не изгледала подобро.

Тодоровиќ исто така доби многу комплименти на сметка за нејзиниот изглед, што веруваме дека и се допаѓа.