СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ВОНРЕДНА ВЕСТ: Страшен судир попладнево на скопската обиколница (ВИДЕО)

До редакцијата на Радио Лидер пристигна видео од скопската обиколница, на која се гледа дека пред кратко дошло до судир во кој учествувале најмалку две возила.

По она што може да се забележи присутни се најмалку две полициски возила, а голем број други патнички возила се застанати покрај патот.

Се уште не е познато дали има повредени. Повеќе детали за несреќата ќе следуваат подоцна.

Погледнете го видеото: