СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ВОНРЕДНА ВЕСТ: Пронајден е Михаил!

-Го најдовме Михаил, фала ви на сите, напиша Валентина Костадиновска, која претходно објави дека детето е изгубено.

Претходно, на социјалните мрежи се споделуваше итен апел за пронаоѓање на мало детенце кое се изгубило во Дебар Маало во Скопје.

Според она што беше објавено како информации тој вози мал зелен велосипед и е облечен во тегет маичка и сиви тренерки. Се апелираше доколку некој го забележи веднаш да пријави!

За среќа, Михаил е пронајден.